Červen 2014

INvalidita neznamená OUT

27. června 2014 v 20:07 pod čarou...
Ráda bych tu ještě shrnula svůj stávající "normal stav". Připadne mi důležité napsat to sem vzhledem k rozpitvávání nejrůznějších potíží, myšlenek a problémů v souvislosti s tím vším, co si zažívám(e) :-).
Připadne mi to důležité i proto, že nechci podporovat domněnky, že se všechno dá "najednou" (= příznivou situací, láskou, klidem...) zmizet.
Inspiruju se částečně Verunkou T., která bloguje o svých problémech, a zachycuje věci více objektivně než subjektivně ve stále se proměňující realitě.

(Svým způsobem je tohle psaní pocta KáKá za to, že mě dokáže přijímat a nepokoušet a zbytečně přetahovat limity, současně však neupadá do letargie nebo pasivity.
A hlavně si nehraje, kdo vlastně rozumí mě samotné víc než já. )

(ne)zvládání krásného

25. června 2014 v 9:40 pod čarou...
Prostě vstát, nahá jít do koupelny a vyčistit si zuby, pak si obléct svetr až ke kolenům a vyjít ven. Do zahrady. Pršelo, všude kape voda. Jít mokrou trávou, nechat pronikat vůni čerstvosti dovnitř a ještě víc dovnitř, bosýma nohama se jemně bořit do záhonků s koprem a rajčaty, hladit konečky prstů listy kedluben a jahod, jen tak stát v tom všem ránu a existovat...

bez nadpisu

19. června 2014 v 5:41
...život je o kus vedle než na netu...