o chlapech...16.1.2014

29. března 2014 v 15:51 |  deníček
S každou čárkou jeden rok, jedno pivo nebo třeba jedna stovka na cechu. Je vlastně jedno, co se čárkuje, důležité je, že to je 2D záznam nějakého 3-5D.
Podobně je to když se zkomprimuje a zazipuje soubor.
Někdo si dělá čárky do kůže žiletkou nebo nožem, případně zapalovačem, vidličkou, viděla jsem bravůrní zářezy víčky od piva nebo otvírákem na konzervy.
Jednou mě napadlo nafotit tyhle jizvy a udělat z toho výstavu o dobrovolném utrpení, kde by lidi mohli koukat mimojiné i na tzv.moderní mučedníky, novodobé rádobyspasitele, kteří se každé Velikonoce nechávají křizovat a vztyčovat na dřevěných kůlech. Tahle kombinace, kdy jedni trpí veřejně a druzí potají, ale poselství je tolik podobné...od jedince do Světa.
Nenašla jsem v sobě nakonec dostatek morálky a pokory na to udělat to, připadala jsem si někde hodně nad tím vším, a to by nemělo smysl.
.
Měla bych si možná dělat čárky za všechny chlapy, které potkávám a se kterýma bych si mohla povídat, spát s nimi, nebo i chodit.
Na tohle čárkování morálku mám, a i pokoru. A i kdyby ne,
mám potřebu zedvoudéčkovat všechny ty situace, ve kterých jsem se vyskytovala já a nějaký chlap, a mě to buď bylo jedno (a ano, přesně proto mám potřebu o tom psát), nebo mi to jedno nebylo, ale i tak to bylo k ničemu.

Ne jako sbírku, ale spíš jako most k většímu porozumění sama sobě a uložení zbytečných věcí do postýlek pod voňavý šípek.


*
...z moralniho hlediska neni mozne vystavit se dobrovolne pokuseni a nepodlehnout...*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama